Edan Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem obiektów w drzwi wewnętrzne. Nasz profesjonalny zespół gwarantuje powodzenie projektu na każdym etapie jego realizacji. Tworzą go kreatywni pracownicy z minimum dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie obsługi inwestycji i doradztwa technicznego. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane atesty, aprobaty i certyfikaty.

Naszym priorytetem jest zachowanie wysokiego poziomu innowacyjności i jakości obsługi, przy jednoczesnej sprzedaży produktów w bardzo atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie. Warto również podkreślić, że chętnie podejmujemy się projektów niestandardowych. Z przyjemnością przyjmujemy indywidualne, w pełni spersonalizowane zlecenia i przedstawiamy swoją propozycję rozwiązania, dopasowanego do żądanych parametrów technicznych i designu.

Ważnym elementem naszej działalności jest obsługa Klientów zgłaszających zapotrzebowanie na drzwi wewnętrzne przeciwpożarowe. Z uwagi na szerokie kontakty z producentami krajowymi i zagranicznymi jesteśmy w stanie doradzić standardowe i unikalne rozwiązania i zrealizować je kompleksowo od momentu zamówienia towaru do finalnego zamontowania w obiekcie.