HGM jest marką fornirowanych i lakierowanych drzwi drewnianych niemieckiego producenta
Grauthoff Türengruppe GmbH.

 

Wysoka jakość i nowoczesny design, a także ponad 60 lat doświadczenia i pasji do drzwi wewnętrznych to wspólny wątek filozofii sukcesu rodzinnej firmy Grauthoff. Priorytetem firmy jest dbanie o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji, aby finalny produkt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego na wyposażeniu firmy znajdują się najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia, co gwarantuje precyzję wykonania i perfekcję nawet najdrobniejszych szczegółów.

Zautomatyzowana produkcja ościeżnic.

Dodatkowo głębokie przeświadczenie o tym, że każda firma jest tak dobra, jak ludzie, którzy tam pracują powoduje, że Grauthoff nieustannie inwestuje również w kwalifikacje pracowników.

Powyższe czynniki powodują nie tylko satysfakcję odbiorców, ale także docenienie przez organizacje branżowe. Grauthoff jest posiadaczem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. znaku TOP 100. To wyróżnienie zostało przyznane firmie już po raz piąty, ostatnio w kategorii „Innowacyjne procesy i organizacja”.


W oparcowaniu.


Kolorystyka

Najnowsza kolekcja HGM obejmuje 39 kolorów fornirów oraz 12 podstawowych kolorów lakierowanych.


Modele drzwi

W oparcowaniu.